Kasap Ailesinin Mutlu Günü

Engin-Nilay Kasap çiftinin biricik oğlu İsmail Emirkan, Ütopia Wedding Mavi Kır Düğün Salonunun yapılan görkemli bir düğün ile erkekliğe ilk adımı attı.

Kasap Ailesinin Mutlu Günü
  Engin-Nilay Kasap çiftinin biricik oğlu İsmail Emirkan, Ütopia Wedding Mavi Kır Düğün Salonunun yapılan görkemli bir düğün ile erkekliğe ilk adımı attı. Kasap ve Yaman ailesi sünnet düğününe gelen davetlileri kapıda karşıladılar.

Mutlulukları gözlerinden okunan Engin-Nilay Kasap ve biricik oğlu İsmail Emirkan Kasap, maytap, konfeti ve alkışlar altında salona girerek dans ettiler. İsmail Emirkan Kasap erkekliğe ilk adımı atmanın mutluluğu ile gece boyunca arkadaşlarıyla oynayarak eğlendi.

Nilay-Engin ve İsmail Emirkan, Ütopia Wedding Mavi düğün salonunun titizlikle hazırladığı 5 katlı pastayı keserek birbirlerine ikram ettiler. Gece boyunca mutlulukları gözlerinden okunan Kasap ve Yaman aileleri gecenin geç saatlerine kadar eğlendiler.

Ütopia Wedding Mavi Kır Düğün Salonunda düzenlenen sünnet törenine Kasap ve Yaman ailelerinin tüm akrabaları ve davetli misafirleri katıldı.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2014, 20:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber