İşte başkan Besim Dutlulu'nun 60 yaşındaki hali

İnterneti kasıp kavuran yüz filtreleri furyasına şimdi de FaceApp uygulamasının “yaşlandırma filtresi” katıldı. Ünlülerin de bu akıma katılmasıyla iyiden iyiye popüler oldu.

İşte başkan Besim Dutlulu'nun 60 yaşındaki hali

Sosyal Medya’yı aktif bir şekilde kullanan Akhisar Belediye başkanı Besim Dutlulu’da bu akıma katıldı. Dutlulu, FaceApp uygulaması ile yaşlandırdığı fotoğrafını İnstagram hesabından “Endişelenmeyin bu kadar uzun süre başkan olarak kalma niyetim yok” mesajıyla paylaştı.

FACEAPP YAŞLANDIRMA UYGULAMASI

İnternet dünyasına ne zaman neyin popüler olacağı belli olmazken, yakın zaman önce bebek yüz filtresi viral olmuştu. 2017 yılında kullanıma sunulan Rus menşeili FaceApp uygulaması zaman zaman sunduğu filtrelerle popüler olmayı başarıyor. Ünlülerinde yaşlandırma filtresini kullanıp paylaşması internet aleminde uygulamanın iyice popüler olmasını sağladı.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber