Genç İş Adamlarından Coşku Dolu Balo

Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) kuruluşunun 12.yılında Palm City Hotel’de üyeleri ile birlik beraberlik yemeği düzenledi.

Genç İş Adamlarından Coşku Dolu Balo

 

Akhisar Genç İş Adamları Derneği (AKGİAD) kuruluşunun 12.yılında Palm City Hotel’de üyeleri ile birlik beraberlik yemeği düzenledi. Akhisar Genç İş Adamları Derneği her yıl geleneksel olarak düzenlediği balo yemeğine, yönetim kurulu üyeleri, üyeler ve iş adamları katıldı. 


Gecede katılımcıları, İzmir’den gelen Ses Sanatçısı Şenay Gökdemir, birbirinden güzel şarkılarla eğlendirdi. 


 Gecenin sponsoru Ontan İnşaat ve Mühendislik yetkilisi Onur Öktem’e katkılarından dolayı, Akhisar İş Adamları Derneği Başkanı Yılmaz Çatalcalı plaket takdim ederek teşekkür etti. Çatalcalı sözlerinde; “Akhisar’da 12 yıldır faaliyette olan bir genç iş adamları derneğiyiz, bizlere bu süreç içinde destek veren derneğimizin yaşatılmasında emeği geçen tüm arkadaşlarımıza yönetim kurulum ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum. Bu yemeği her yıl geleneksel olarak, üyelerimiz ile iş adamları ile birlik ve beraberliğimizi arttırmak adına yapıyoruz. Geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum.” Dedi.


Geceye katılan Akhisarspor’un taraftar gurubu lideri Yalçın Utçu (Tatü), şarkıcı Şenay Gökdemir’e Akhisarspor’un kaşkolunu hediye etti. Utçu yaptığı konuşmada; “Bizler Akhisarspor’umuzun taraftar gurubu olduğumuz halde, dün yapılan Akhisarspor Taraftarlar Derneği yemeğine bizler davet edilmedik, ancak bugün bizleri buraya davet eden, İş Adamları Derneğine teşekkür ediyorum.” Dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber