Ertuğrul Erkişi Akhisar'da Öğrencilerle Buluştu

Bestekar, Türk Tasavvuf Müziği ve Türk Sanat Müziği solisti Ertuğrul Erkişi Özel Eminbey İlköğretim Okulunu ziyaret etti.

Ertuğrul Erkişi Akhisar'da Öğrencilerle Buluştu

 

Bestekar, Türk Tasavvuf Müziği ve Türk Sanat Müziği solisti Ertuğrul Erkişi Özel Eminbey İlköğretim Okulunu ziyaret etti.


Öğrencilerle minik dualar grubu ve yaptığı çalışmalar hakkında söyleşide bulundu. Sıcak bir ortamda gerçekleşen söyleşide Erkişi öğrencilerin sorularını yanıtlayıp, söyleşi aralarında öğrencilerle birlikte albümlerinden eserler seslendirdi.


Yapmış olduğu söyleşinin ardından öğrencilerimizle birlikte fotoğraf çektirip imza dağıtan Ertuğrul Erkişi, Özel Eminbey İlköğretim Okulu’nda bulunmaktan dolayı çok mutlu olduğunu dile getirdi.


Özel Eminbey İlköğretim Okulunu ziyaret eden Ertuğrul Erkişi ile ilgili okul müdürü Harun Çınar, “Yapmış olduğu besteler ile ve öncülüğünü yaptığı minik dualar grubu ile 7’den 77’ye herkesin beğendiği böyle bir ismi okulumuzda ağırlamaktan ve öğrencilerimizle buluşturmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber