banner234

Emekli Olan Personele Veda Yemeği

Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli kurumdan emekli olan Ziraat Teknisyeni Hasan Umutlu için

Emekli Olan Personele Veda Yemeği

 

Akhisar İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü personeli kurumdan emekli olan  Ziraat Teknisyeni  Hasan Umutlu için  Keskinoğlu Tavuk Restaurantta veda yemeği düzenlendi.

 

Hasan Umutlu için düzenlenen yemeğe İlçe Müdürü Mehmet Akif Şenyürek ve eşi Selda Şenyürek , Akhisar'da daha önceki yıllarda İlçe Müdürü olarak görev yapan Bedri Türk, Hasan Umutlu, İlçe Müdürlüğü personeli ve eşleri katıldılar.

 

İlçe Müdürü Mehmet Akif Şenyürek, Akhisar tarımına 29 yıl hizmet ettikten sonra emekliye ayrılan Hasan Umutlu'ya mesaisi için teşekkür ettikten sonra yemeğe katılan personele  seslenerek " bugün burada vermiş olduğumuz birlik ve beraberlik görüntüsü beni çok memnun etmiştir. Sizlere de teşekkür ederim dedi. Daha sonra  Hasan Umutlu'ya İlçe Müdürü Mehmet Akif Şenyürek tarafından  hizmet plaketi verildi. Bedri Türk de gecenin hatırası olarak daire personeli adına alınan hediyeyi Umutlu'ya verdi.

 

Emekli olan Hasan Umutlu espri ve duygu yüklü bir konuşma yaparak, çalıştığı dönem içinde müdürlerinden ve mesai arkadaşlarından duyduğu memnuniyetini dile getirip, kendisi için anlamlı ve değerli bir veda gecesi düzenleyen ve katılan herkese teşekkür etti.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber