Elit Kuaför meslekteki 20. yılını muhteşem bir geceyle kutladı

Elit Kuaför meslekteki 20. Yılını dostlarıyla birlikte kutladı. 

Elit Kuaför meslekteki 20. yılını muhteşem bir geceyle kutladı

Elit Kuaför meslekteki 20. Yılını dostlarıyla birlikte kutladı. 

20 yıllık bir serüveni geride bırakan Elit Kuaför işletmecileri Engin ve Canan Ecebay, 20.yıl balosunda Gonca Kır Düğün Salonunda misafirleri ve personeli ile bir araya geldi.

Gonca Kır Düğün Salonunda düzenlenen programda Müfit Yurtsever birbirinden güzel şarkıları seslendirdi.

Gecede bir konuşma gerçekleştiren Canan Ecebay; “Sevgili dostlarımız bizi bu gece yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederiz. 20 yıl önce 45 metrekarelik 5 koltuklu küçük ama sıcacık bir salonla Elit olduk. Her geçen gün biraz daha büyüyerek ve kendimizi elimizden geldiğince geliştirerek bu günlere geldik. Bu günlere gelmemizde emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz. 20. Yılımızı kutlayalım dediğimiz o günde bu yana inanılmaz heyecanlıyız. Sizlerle bu planımızı anlattığımızda aynı heyecanı görmek inanılmaz güzel. Ülkece ve dünyaca çok zor günler geçirdik çok üzüldük, çok sıkıldık ama her seferinde daha sarıldık birbirimize, Allah’ın izni ila o günler geride kalacak. Bu gece burada o kadar çok teşekkür etmek istiyorum. Öncelikle küçüğünden büyüğüne tüm Elit Kuaför ekibine teşekkür ediyorum. Siz değerli misafirlerimiz, hepinize sonsuz teşekkürler. Birlikte ağladık, birlikte güldük, yedik içtik. Bazen siz bizi bazen biz sizi anlayışla karşılayıp idare ettik. Zaten aile olmakta bunu gerektirir. Allah sağlıkla, mutlulukla, birlikte gün geçtikte daha da büyüyerek daha nice yıllar nasip etsin.” Dedi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde plaket töreninde Elit Kuaför sahipleri Engin – Canan Ecebay birlikte 20 yıllık süreçte katkı sağlayan dostlarına ve personeline plaketlerini takdim ettiler. 

Gece sonunda 20. Yıl pastasını Elit Kuaför ekibi hep birlikte kesti. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber