Çelenlioğlu Gıda Engellileri Unutmadı

Çelenlioğlu Gıda İpek Salça, 3 Aralık Dünya engelliler Günü nedeniyle Utopia Wedding Yeşil Siyah Salonunda Engelliler ve ailelerine yemek verdi.

Çelenlioğlu Gıda Engellileri Unutmadı

yaklaşık 500 kişinin katıldığı yemekte konuşan  Çelenlioğlu Gıda İpek Salça yönetim kurulu başkanı Sedat Çelinlioğlu;" Bu güzide çocuklarımızın hepsi bizim için bir imtihan, elimizden geldiğince onlara sevgimizi, saygımızı ve eğitimimizi vermeliyiz" dedi.

Sedat Çelinlioğlu;" 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde bir araya geldiğimiz bu güzel geceye hepiniz hoş geldiniz. Peygamberimiz S.A.V efendimiz Hadis-i Şerifinde buyurur ki ‘Sizin en hayırlınız insanlara saygılı olanınızdır.’ Bizlerde Çelenlioğlu Gıda ailesi olarak Akhisar’a geldiğimiz günden beri çevremize ne kadar fayda sağlayabileceğimizi sizler gibi güzel kurumlarla çalışmayı kendimize ilke edindik. Allah burada bulunan her aileyi seçilmiş olarak yaratmış. Bu güzide çocuklarımızın hepsi bizim için bir imtihan. Elimizden geldiğince onlara sevgimizi, saygımızı ve eğitimimizi vermeliyiz. Onlara küçücük bir mutluluk vermek dünyanın en güzel şeyidir. Çocuklarımızın yılda bir defa değil 365 gün hatırlanmasını diliyorum" dedi.

Gecede konuşan Çelenlioğlu Gıda İpek Salça yönetim kurulu üyesi Aslı Çelenlioğlu;" Çelenlioğlu ailesi olarak bu mutlu gecede sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Eğer bugün bu engelli çocuklarımızın yüzünü bir nebze olsa da güldürebilirsek ne mutlu bize. Bu çocuklarımızı topluma kazandırmak için önce sevgi, sonra eğitim ve ilgiyle ortadaki bütün engellerin kalkacağına canı yürekten inanıyorum. Hepinize geldiğiniz için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Çelenlioğlu Gıda ailesi Ütopia Wedding çalışanlarına göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür etti.

VİDEO

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2016, 21:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber