Akhisar'da Polis Eşlerinin Çay Günü

Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu’nun eşi Dilek Yolcu öncülüğünde Manisa ve ilçelerinde görevli polislerin eşlerinin katılımıyla düzenlenen birlik ve beraberlik çayı düzenlendi.

Akhisar'da Polis Eşlerinin Çay Günü

 

İlçe dışından çok sayıda polis eşinin de katıldığı birlik ve beraberlik çayından elde edilen gelirin tümü burs amaçlı kullanılacağı da belirtilirken Hüsnü Kahraman Gölet Sağlıklı Yaşam Alanı Büyük Salonu’nda düzenlenen etkinliğe İl Emniyet Müdürü Yunus Çetin’nin eşi Ayşegül Çetin, Akhisar ilçe kaymakamı Kamil Köten’in eşi Gülnaz Köten ve siyasi partilerin kadın kolları ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Akhisar İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu’nun  eşi Dilek Yolcu’nun yaptığı açılış konuşmasında, “Daha önce de çay partisi düzenlemiştik. Buradaki amacımız polis vatandaş ilişkilerini en üst seviyede tutmaktır. Ayrıca son derece stresli bir ortamda görev yapan polis arkadaşlarımızın güzide eşlerini, kadın polis arkadaşlarımızı ve görev yaptığımız ilçedeki kadınlarımızı aynı çatı altında bir araya getirerek eğlendirmek ve stres atmalarını sağlamaktır. Etkinliğimize gelerek bizlere destek veren, çay partimize maddi manevi katkıda bulunan herkese teşekkür ediyorum. Buradan elde edilecek gelirin burs için kullanılacaktır.” dedi.

 

İzmirli sanatçı Gözde'nin şarkıları ile gönüllerince eğlenen polis eşlerine etkin öncesi Gülbeyaz Yemek Fabrikasının hazırladığı leziz yemekleri çay partisine katılan konuk ve misafir afiyetle yediler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber