AFEM GSK Şehit Hüseyin Efe'yi Anlatacak

Akhisar Folklor Eğitim Merkezi (AFEM GSK) 4 Haziran Cumartesi akşamı Gölet Amfi Tiyatro da yapacağı zeybek gecesinin hazırlıklarını sürdürüyor.

AFEM GSK Şehit Hüseyin Efe'yi Anlatacak

Akhisar Folklor Eğitim Merkezi (AFEM GSK) 4 Haziran Cumartesi  akşamı Gölet Amfi Tiyatro da yapacağı zeybek gecesinin hazırlıklarını sürdürüyor.

170 kişilik dev kadro ile Yatağanlı Şehit Hüseyin Efe'nin hikayesinin tiyatral zeybek şöleni ile sahneleneceği geceyi sanat severler merakla bekliyor.
Gösterinin ücretsiz olduğunu ve bütün vatandaşları bu eşsiz gösteriye beklediklerini ifade eden AFEM GSK kulüp başkanı Samet Gögen, gösteriye 6 aydır hazırlandıklarını söyledi. Gögen ifadesinde, "Her sene kulüp olarak çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Ancak bu yıl Akhisar'ımızın bir değeri olan ve Kuva-i milliye hareketinde düşmanlar ile çarpışan yatağanlı Şehit Hüseyin Efe'nin hayat hikayesini tiyatral bir şekilde sahneleyeceğiz. Yaklaşık 6 aydır kursiyerlerimiz ile çalışıyoruz. Umuyoruz ki gelip izleyenler keyif alır. Bütün vatandaşlarımız davetlidir." dedi. 

 Şehit Hüseyin Efe ve Zeybekleri adlı gösteri 4 haziran cumartesi günü saat 20.30'da Gölet Amfi tiyatro'da sergilenecek. 

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2016, 23:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber