7 Yıl Aradan Sonra Memleketi Akhisar'da Konser Verdi

Akhisar Kültür ve Sanat Derneği tarafından düzenlenen Halil Yıldız konseri belediye sinema salonunda gerçekleştirildi.

7 Yıl Aradan Sonra Memleketi Akhisar'da Konser Verdi

 Akhisar Kültür ve Sanat Derneği tarafından düzenlenen Halil Yıldız konseri belediye sinema salonunda gerçekleştirildi.

Akhisarlıların yoğun ilgi gösterdiği Konserde Akhisarlı Halil Yıldız söylediği parçalar ile geceye renk kattı. Akhisar Kültür ve Sanat Derneğine teşekkürlerini ileten Halil Yıldız, AKSAD yönetim kurulu başkanı Nevin Dağlı ve yönetimini alkışlattı.

Konser öncesi sahneye çıkan AKSAD Başkanı Nevin Dağlı’da  Halil Yıldız’ın büyük bir sanatçı olduğunu ve bu konserde yer aldığı için kendisine teşekkürlerini ifade etti.

Halil Yıldız konserine Akhisar yöresine ait sancak saçlı saniyem türküsü ile başladı. 7 yıl İstanbul'da albüm çalışmalarını sürdüren ve kısa süre sonra single 5 şarkılık albümü " Sırrı Alem" çıkacak olan Halil Yıldız uzun aradan sonra hemşehrileri ile buluşmanın sevincini yaşadı.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2015, 10:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber