25 Engelli Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Attı

Akhisar Özel Bizim Çocuklarımız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Engelliler Eğitim ve Yardımlaşma Derneğinin ortaklaşa düzenlediği toplu sünnet şöleninde 25 çocuk erkekliğe ilk adımını attı.

25 Engelli Çocuk Erkekliğe İlk Adımı Attı

 

Akhisar Özel Bizim Çocuklarımız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Engelliler Eğitim ve Yardımlaşma Derneğinin ortaklaşa düzenlediği toplu sünnet şöleninde 25 çocuk erkekliğe ilk adımını attı. Dün akşam Akhisar Özel Bizim Çocuklarımız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi önünde davullu zurnalı kutlamalarla başlayan kına gecesi Perşembe günü yapılan sünnet şöleni  ile devam etti.


Akhisar Özel Bizim Çocuklarımız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Engelliler Eğitim ve Yardımlaşma Derneğinin ortaklaşa düzenlediği toplu sünnet şöleninde 25 çocuk erkekliğe ilk adımını attı Dün akşam Akhisar Özel Bizim Çocuklarımız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi önünde başlayan şölen, akşam da kına gecesi ile devam etti.


Gecede Sado Müzik Grubunun müzikleriyle coşan sünnet çocukları ve ailelerin karşılıklı oynadığı gecede sünnet çocuklarına büyük pastalarla ile süpriz yapıldı.


Çocuklarla beraber eğlenen protokol üyeleri, kesilen pastanın ardından çocuklara hediyelerini dağıttılar.


Yapılan kına gecesinin ardından Sünnet Töreni Perşembe Günü  Akhisar Özel Bizim Çocuklarımız Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi önünde büyük bir kalabalığın katılımı ile gerçeklştirildi. 25 Sünnet çocuğu Gülbeyaz Yemek Fabriakası tarafından organize edilen pilav harından sonra Faytonlar ile Akhisar'ı gezdi. Son olarak ise Sünnet çocukları İlahiler eşliğinde sünnet edildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber