2. Ligin Sayı Kralı Nelson, Evleniyor

3 sezondur cazip teklifleri geri çevirip Akhisar Belediyespor Basketbol Takımı forması giyen Amerikalı Tyrone Nelson gönlünü Emine’ye kaptırdı. Emine Kıdal ile Tyrone Nelson 18 Mayıs’ta Urla’la da kır düğünü ile dünya evine girecekler.

2. Ligin Sayı Kralı Nelson, Evleniyor

 

3 sezondur cazip teklifleri geri çevirip Akhisar Belediyespor  Basketbol Takımı forması giyen Amerikalı Tyrone Nelson gönlünü Emine’ye kaptırdı.  Emine Kıdal ile Tyrone Nelson 18 Mayıs’ta Urla’la da  kır düğünü ile dünya evine girecekler.


Celal Bayar Üniversitesi  Spor Meslek Yüksek Okulu 4. sınıf öğrencisi, Tenis Antrenörü Emine Kıdal, Tyrone ile 2 yıl önce tanıştığını, 2011 yılı aralık ayında  arkadaşlığın aşka döndüğünü belirterek, “ Tyrone o kadar iyi niyetli ki sevgisini bile belli ederken utanıyor. Onun rengi hiç önemli değil. Onun gibi birisi ile hayatımı birleştireceğim için çok mutluyum. Akhisar’ı takımını ve Türkiye’yi çok seviyor.  Türkiye’de yaşayacağız.  O Amerika derse hiç tereddüt etmem  hemen giderim. Urla’daki anne ve babamla tanıştırdım. Şimdi benden çok seviyorlar onu.” Akhisar Belediye Türk Telekom maçını izlemeye gelen Emine Kıdal, maç  öncesi sevgilisi nişanlısı Tyrone’a başarılar dilerken görünktüledik. Maç sonrası  salona inen Emine galibiyet sevincini nişanlısını öperek kutladı. Galibiyet sevincini   küçük taraftarlar ile kutlayan Tyrone  sevgilisine sarılarak sevgisi tekrar belli  ederken, “Çok mutluyum. Benimde Türkiye’de bir yuvam olacak. Emine  ve ailesi ile çok güzel günler geçireceğiz.” Akhisar’ın koç Zafer’in menajer Erkan’ın ve takım arkadaşlarının ayrı bir sevgisi olduğunu söyleyen Tyrone, “Başarılı bir sezon geçirdik. Play Off maçlarından sonra yine hep birlikte düğünümüzde buluşacağız.” dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber