07.07.2017 özel günde Akhisar'da kaç çift evlendi?

Akhisar Belediyesi Nikah Dairesi, hayatlarının en anlamlı Evet'i için 07.07.2017 tarihini seçen...

07.07.2017 özel günde Akhisar'da kaç çift evlendi?

Akhisar Belediyesi Nikah Dairesi, hayatlarının en anlamlı Evet'i için 07.07.2017 tarihini seçen 14 çiftin nikahını kıydı.

Gün, ay ve yılı 7 rakamından oluşan 07.07.2017 tarihinde evlenmek isteyen çiftler, Akhisar Belediyesi Nikah Dairesi'ne akın etti. Evlilik tarihlerinin özel olmasını ve unutulmamasını isteyen 14 çift, hayatlarının en mutlu günlerinden birini ölümsüzleştirmek için bu özel tarihte mutluluğa "evet" dedi.

Evlenmek için aylardır bu özel tarihi bekleyen çiftler, sabah saat 09.00’dan itibaren nikah masasına oturarak 07.07.2017 tarihini hayatlarının en özel günü olarak evlenme cüzdanına yazdırdı. Yaşanan yoğunluktan dolayı Akhisar Belediyesi Nikah Dairesi memurları yarım saatte bir nikah kıydı.
  


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber