İstanbul Manisalılar Derneği Kurucu Başkanı İsmail Gürol Uğurlu Manisa'nın Soma İlçesinde özel sektöre ait bir kömür madeninde meydana gelen göçükte rahmetli olan Harun Tufan'nın Akhisar İlçesi Sakarkaya köyünde oturan ailesine baş sağlığı ziyaretinde bulundu.

Ziyarette yapılan konuşmada Uğurlu " Rahmetlinin çalıştığı kömür ocağında geçmiş yıllarda hep kazalar olmuş meydana gelen kazalar sonucunda çalışanlrın bazıları ya ölmüşler yada yaralanmışlardır.Fakat bunca meydana gelen olaylara rağmen ocağı işletenler hakkında hiç bir işlem yapılmamış ve ocak işçilerin çalışabileceği bir şekilde de iyleştirilmemiştir. Bu durum bizleri üzmektedir. Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın " dedi.

Rahmetli Harun Tufan'ın anneside yapılan ziyaretten çok memnun olduklarını ve böyle kederli bir günümüzde bizi yanlız bırakmayan İsmail Gürol Uğurlu'ya çok teşekkür ederim dedi.Yapılan ziyarete İsmail Gürol uğurlu'ya MHP Akhisar İlçe Başkanı Ali Çavdar , ikinci başkan Türkay Girgin , partinin yönetim kurulu üyelerinden bazıları , köy muhtarı Hasan Hüseyin Oğuz ve rahmetlinin köydeki komşularıda eşlik ettiler.