banner234

Son Hasat'ı Egea'da İmzaladı

Akhisar’da Avukatlık yapmakta olan ve 2011 yılında yazdığı Beyaz Usta, Siyah Çırak isimli ilk

Son Hasat'ı Egea'da İmzaladı

Akhisarpress.com - Akhisar’da Avukatlık yapmakta olan ve 2011 yılında yazdığı Beyaz Usta, Siyah Çırak isimli ilk kitabıyla yazarlığa giriş yapan Bahadır Yenişehirlioğlu, üçüncü kitabı olan Son Hasat isimli kitabını Akhisar’ın Zeytin Müzesi ve Cafe’si olan Egea’da okuyucularına imzalayıp hediye etti.

Egea İşletmecisi İsmail Kantarcıoğlu, Akhisar’ın değerli yazarı Bahadır Yenişehirlioğlu’nu misafir etmekten onur duyduğunu belirtirken, müşterilerin ilgilerinden dolayı memnun olduklarını ifade etti.

Bahadır Yenişehirlioğlu’nun Beyaz Usta Siyah Çırak, Kerime kitaplarından sonra üçüncü kitabı olan Son Hasat, zeytin tüccarı bir babanın kızlarından yola çıkarak 3 nesil şizofren bir ailenin travmasını ve onların yaşadığı çarpıcı olayları anlatıyor. Menemen olayları, Kubilay hadisesi ile start veren hikayeyi hem güncel, hemde tarihsel travmalar barındırıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber