Öğrenciler Yeteneklerini Yarıştırdılar

Özel Eminbey İ.Ö.O her yıl düzenlemiş olduğu gibi bu yıl da 1. Kademe öğrencileri arasında masal tiyatro yarışması düzenlendi.

Öğrenciler Yeteneklerini Yarıştırdılar

Özel Eminbey İ.Ö.O her yıl düzenlemiş olduğu gibi bu yıl da 1. Kademe öğrencileri arasında masal tiyatro yarışması düzenlendi. 


Birinci kademe sınıfları derecesinde katılımın olduğu yarışmada öğrencilerin canlandırdığı masallar; akıcılık, hitabet, kendine güven, hissetme hissettirme, jest-mimik, ses tonu, kostüm, süreyi kullanma kriterlerine göre değerlendirildi.
Öğrencilerin kendi yazdıkları masalların yanında, bilinen masalları da canlandırdığı yarışma renkli anlara sahne oldu. Masal anlatma yarışması ile ilgili olarak okul müdürü Harun Çınar, öğrencilerin masal tiyatro yarışması ile kendilerini daha iyi ifade etmeleri yanında, toplum karşısında heyecan ve korkularını yenip, daha cesaretli olmalarını amaçladıklarını dile getirdi. Çınar, çocukların her anlamda iyi yetiştirmeyi planlamış ve bu planı gerçekleştirmeye devam edeceklerini, bundan sonra yapılacak hazırlıkların yenilikleri bulma ve yenileşme çerçevesinde devam edeceğini söyledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber