Kız Meslek'ten Türkiye Derecesi

Çocuk Hakları Kültür Sanat Derneği Türkiye genelinde resim fotoğraf ve kısa film yarışması düzenlemiştir

Kız Meslek'ten Türkiye Derecesi

Çocuk Hakları Kültür Sanat Derneği Türkiye genelinde resim fotoğraf ve kısa film yarışması düzenlemiştir. Düzenlenen bu yarışmaya Zeynep Gülin Öngör Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğrafçılık 10. Sınıf öğrencileri de resim dalında katılmıştır. 

Bu yarışmada Grafik ve Fotoğrafçılık bölümü öğrencilerinden Emine Çenet ve Nihal Yükçeker Türkiye genelinde başarı elde etmişlerdir. 

Emine Çenet “Tebessüm” adlı eseriyle Türkiye 3. sü olmuş,  Nihal Yükçeker ise “Oyun ve Engel” adlı eseriyle Türkiye 19. luğunu alarak sergilenmeye hak kazanmışlardır. 

Öğrencilerin eserlerinin oluşum sürecinde Grafik ve Fotoğrafçılık bölümü öğretmeni Mustafa Köroğlu’nun katkısı olmuştur. 

Okul Müdürü Nazan Bahar öğrencilerinin son zamanlardaki spor, sanat ve Kültür alanındaki başarılarından gurur duyduğunu dile getirerek bu başarıların devamının gelmesini diledi. 
  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber