Hasat 2012 Çok Renkli Geçti

Akhisar Gençler Birliği Spor Kulübü tarafından, Akhisar Belediyesinin katkılarıyla Sinema Salonunda Hasat 2012 programı düzenlendi.

Hasat 2012 Çok Renkli Geçti

Akhisarpress.com

 

Akhisar Gençler Birliği Spor Kulübü tarafından, Akhisar Belediyesinin katkılarıyla Sinema Salonunda Hasat 2012 programı düzenlendi. 


Program öncesinde konuşma yapan Akhisar Gençlerbirliği Spor Kulübü başkanı Şafak Karayetim; “Biliyorsunuz ki, her yıl geleneksel halde bu programları düzenliyoruz. Bizler bugün Demircili şehidimizi Akhisar’dan uğurladık, bu programın yapılış amacı eğlenmek değil, bu çocuklar burada dans edebilmeleri için bazı çocuklar şuan şehit oluyor. Lütfen buradaki programın amacı başka şekilde anlaşılmasın.” Dedi. 


Çok sayıda izleyicinin katıldığı programda minikler ve yetişkinler aynı sahneyi paylaştı. Sunuculuğunu Zeynep Gönültaş’ın yaptığı program, minik öğrencilerin keman ziyafeti vermesi ile başladı.


Her yöreden oyunların ve gösterilerin yapıldığı Hasat 2012 programı her yıl olduğu gibi bu yılda yoğun ilgi gördü. 


Efelerin, Oryantallerin, Halaycıların, Semazenlerin ve daha çok sayıda gösterilerin yapıldığı program herkes tarafından ayakta alkışlandı. 

 
 


Hasat 2012 Çok Renkli Geçti ile Akhisarpress.com

 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber