Halk Eğitim Merkezi Sergilerinin Sonuncusunu Açtı

Akhisar Halk Eğitim Merkezi 2011-2012 Eğitim Öğretimini yılını, Halk Eğitim Merkezi Binasında yapmış olduğu dikiş nakış kursu sergisi ile

Halk Eğitim Merkezi Sergilerinin Sonuncusunu Açtı

 

Akhisar Halk Eğitim Merkezi 2011-2012 Eğitim Öğretimini yılını, Halk Eğitim Merkezi Binasında yapmış olduğu dikiş nakış kursu sergisi ile sonlandırdı.


Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan Açılış töreninde, açılış konuşmasını Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ufuk Çetinkaya yaptı.  Çetinkaya, “ Değerli konuklar 2011-2012 Eğitim Öğretimini yılı boyunca, müdürlüğümüz bünyesinde çok sayıda sergi açılışında bulunduk. Bugünde bu yılın son sergisini hep beraber açacağız. Açılış törenimize hepiniz hoş geldiniz, hepinizi saygı ve sevgi ile selamlıyorum. Bizler bundan 7 ay önce göreve geldik. Halk eğitimi merkezimizi  ise bir kalbe benzettik ve bu kalbin sadece merkeze değil tüm vücuda kan pompalamasını istedik. Bu yüzdende köy ve kasabalarımızda da sergilerimizi açtık.


Bununla sınırlı kalmayıp bu yaz içinde çeşitli branşlarda kurslarımız devam edecektir. Ayrıca İş Kur ile bir proje üzerinde çalışma yapıyoruz. Kursiyerler yaptıkları işler için ücretlendirilecek ve sigortaları ödenecektir. Katılan herkese teşekkür ediyorum” Dedi.

Konuşmanın ardından Dikiş Nakış Sergisinin açılışı yapıldı. Katılımcılar Kursiyerler tarafından yapılan el işlerinden oluşan sergiyi gezdi. Son olarak ise Halk Eğitim Merkezi tarafından katılımcılara ve vatandaşlara lokma ikram edildi.

Programa Akhisar Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ufuk Çetinkaya’nın yanı sıra çok sayıda okul müdürü ve müdür yardımcıları katıldı. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber