Engelliler Haftası Gecesinde Kahkaha Tufanı Yaşattılar

Akhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Engelliler haftası nedeniyle Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonu’nda program düzenledi. Geceye katılanlar

Engelliler Haftası Gecesinde Kahkaha Tufanı Yaşattılar

 

Akhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi, Engelliler haftası nedeniyle Akhisar Belediyesi Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonu’nda program düzenledi. Geceye katılanlar kimi zaman kahkahalara boğulurken kimi zamanda hüzünlenerek gözyaşlarını tutamadılar. Gecenin sonunda tüm ekip ayakta alkışlandı.


Salı akşamı saat 20.00’de başlayan Engelliler Haftası Gece Programına; Akhisar Kaymakamı Kamil Köten’in vekili olarak Gölmarmara Kaymakamı Cafer Sarılı, Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, Manisa Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Murat Konan, İlçe Emniyet Müdürü Abdurrahman Yolcu, İlçe Sosyal Politikalar Müdürü Suudi Arslan, Milli Eğitim Şube Müdürü Cafer Tetik, Siyasi Parti İlçe Başkanları, sivil toplum örgütü üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Salonun tamamen dolduğu gece, saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı’nın okunası ile başladı. Konuşmaların ardından Aksek Özel Sevgi Çocukları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Sevgi Eli Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Özel Genç Başak Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi öğrencilerinin sergilemiş oldukları gösteriler izlendi.


Programın devamında Akhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinin tanıtımı yapıldı. Daha sonrasında Akhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinlerinin ve personelinin hazırlamış olduğu; sıra gecesi, horon gösterileri, potbori, tiyatro, hip hop gösterisi, dans gösterileri sergilendi. Gecede ayrıca, şiir ve şarkılarda seslendirildi.


Programın finalinde Akhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine yapmış oldukları maddi ve manevi desteklerinden dolayı Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı adına Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ömer İşçi’ye Akhisar Kaymakamı vekili Gölmarmara Kaymakamı Cafer Sarılı tarafından, AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı Fikret Türk’e Akhisar Belediye Başkan Yardımcısı Ömer İşçi tarafından, avukat yazar Bahadır Yenişehirlioğlu ve Stüdyo Ezgi sahibi Kadir Boz’a Manisa Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Murat Konan tarafından plaket takdim edildi.

 

Akhisar Kaymakamlığı Aile ve Sosyal Politikalar İlçe Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu gece tüm Akhisar Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi sakinleri ve personelinin “Sen Gidince” adlı eseri seslendirmesi ile son buldu. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber