''Çöplük'' Tiyatro Oyunu Büyük İlgi Gördü

Akhisar Emekli-Sen ve Değişim Tiyatrosunun işbirliği ile “Çöplük” adlı tiyatro oyunu Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda sahnelendi.

''Çöplük'' Tiyatro Oyunu Büyük İlgi Gördü

Mustafa ÖZDEMİR

Akhisar Emekli-Sen ve Değişim Tiyatrosunun işbirliği ile “Çöplük” adlı tiyatro oyunu Bülent Ciğeroğlu Kültür Salonunda sahnelendi. 3 ana karakterin yer aldığı tiyatro oyununa halkın katılımı yoğun oldu.

Akhisar Değişim Tiyatrosu oyuncuları Ferdi Erkmen, Engin Kurt ve Hatice Yaka’nın rol aldığı “Çöplük” adlı tiyatro oyunu, beşik ve büyüme, toplanma ve dağılma, atıkların tini, yalnızlık korkusu, Meryem İsa ve Çarmıh, haç kutsal kitaplar ve çöplük, ortak bilinç altı, bir din başka bir dinin hayat kuyusudur ve yer altında hesaplaşma gibi konuları ele aldı.

Oyun sonunda Akhisar Emekli-Sen başkanı Mehmet Cüraoğlu oyuncuları tebrik ederek, çiçek takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber