Bunlara Başkan Olarak Şahitlik Etmek Çok Anlamlı

Akhisar Belediyesi Sanat Atölyesi, Halk Eğitim Merkezi ve Akhisar Bedensel ve Zihinsel engelliler Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği karma resim sergisi Akhisar Belediyesi Sanat Galerisinde açılışı yapıldı.

Bunlara Başkan Olarak Şahitlik Etmek Çok Anlamlı

Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Sanat Atölyesi öğretmeni Yeliz Özkilimci ve kursiyerlerin katılımı ile açılan sergi bir hafta boyunca açık kalacak.

45 engelli, 60 yetişkin sağlıklı birey ve 15 çocuğun bulunduğu karma resim sergisinde yüzlerce eser görücüye çıktı. Geçen eğitim ve öğretim sezonundan kalan ve bu sezonun yeni öğrencilerinin de katılığı sergi eserler göz kamaştırdı.

Bu tür sergilere önem verdilerini ifade eden Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı; “öncelikle bu alanda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu serginin anlamı biraz daha farklı. Bu tür bir araya gelişler Akhisarlılar için çok anlamlı ve çok değerlidir. Bu bir araya gelişlerimi çok önemsiyorum. Akhisar’ın sosyal ve kültürel hayatı sizlerle zenginleşiyor. Biz de bunlara katkı sağlıyoruz. Bize ait dönemdeki güzellikleri gelecek kuşaklara aktarmak için gayret sarfediyoruz. Bu anlamda hepinizi çok tebrik ve teşekkür ediyorum. Bunlara bir belediye başkanı olarak da şahitlik etmek çok anlamlı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2015, 22:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber