Akhisarpress.com - Akhisar’da son zamanlarda hızla gelişmekte olan 167 Sokak üzerinde Sevgi Kuaför hizmete açıldı. Sevgi Kuaförün açılış kurdelesini Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Belediye Başkan Yardımcısı Ömer İşçi, AK Parti İlçe Başkanı İ.Hakkı Şenyiğit ve işletme sahibi Sevgi Kılavuz birlikte kesti.

Açılış öncesi konuşma yapan Belediye başkanı Salih Hızlı; “Akhisar’da hızla gelişen 167 sokak üzerinde yeni işyerlerimiz açılıyor. Bugünde burada Sevgi Kuaför’ün açılış töreni için bulunmaktayız. Halkımıza ve işletme sahibine hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.

Mesleğinde 20. Yılı kutladığını ifade eden işyeri sahibi Sevgi Kılavuz; “daha önceden aynı sokak üzerinde işyerimiz faaliyetini sürdürüyordu. Şimdi ise daha modern bir işyerimizi faaliyete geçirdik. Açılışımıza bizleri yalnız bırakmayan Akhisar Belediye başkanı Salih Hızlı, başkan yardımcısı Ömer İşçi, AK Parti İlçe başkanı İ. Hakkı Şenyiğit, Berberler Odası başkanı Zekeriya Açıkgöz’e ve tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum. İşyerimizin dizaynında emeği geçen firmalarımıza teşekkür ediyorum.” diye konuştu.