İÇ AYAKLANMA

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin tarih sayfalarına baktığımızda  affedilmeyen isyanlara şahit olmaktayız. İsyanların alt yapısına  baktığımızda ise bunun sosyal ve etnik olduğunu görüyoruz. Taşnak, Hınçak, Süryani, Pontus ayaklanmaları ve Türklerin katledilmesi yeni bir gündemle Hocalı katliamına kadar geldi. 

Ermeni katliamlarına Hıncak+Taşnak partilerinin ön açması günümüz Ermeni Diasporasının alt yapısını  oluşturarak  Dünyada alt yapısı ile Türk düşmanı, Müslüman düşmanı olup sosyal ekonomik yönden desteklenen bir vurucu tim oluşturuldu.

 Ağrı, Van, Hakkari, Mardin, Tunceli, Menemen, Siirt,  Trabzon, Diyarbakır ermeni olaylarında devlete baş kaldırılarak birçok insanın ölümüne ve devletin zarar görmesine sebebiyet verildi.

Daha çok kısa bir zaman önce  ÇUKUR BARİKAT  eylemlerinde 
107 Polisimiz
156 Askerimiz
15 Geçici Köy Korucusu
36 vatandaşımız ŞEHİT edildi. 
719 Polis
1295 Asker

7 Geçici Köy Korucusuda bu eylemlerde maalesef GAZİ oldular.

Gözlerini kırpmadan biz Türkiyede Kürdistan kuracağız diyen Ermeniler hem Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sınırları içinde yaşayıp suyundan havasından toprağından faydalandılar, ardından kürt oldular hemde pkk terör örgütünün devlet bağlantılarının oyuncağı... Aynı topraklarda huzur ve kardeşlik kavramını hayatlarıyla özdeşleştirmiş bütün etnik gruplarada zarar verir konuma geldiler.

Bunca isyan ortadayken fetö terör örgütünün ortaklığınada soyunan birçok Milletvekili artık üstünü hiçbir  şekilde örtemeyecekleri isyanlarını aşikare savunur oldular.

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin sınırları içinde yaşayıp bu milletin malını pkk ya peşkeş çeken Milletvekilleri artık Demirtaş gibi onlara ayakkabı alamıyor elbise alamıyor. 

Şunu artık kimse unutmasınki tarih artık devletin istediği gibi yazılmakta kurnazlıkla yada farklı devletlerin bilhassa Sosyalist Enternasyonale üye bazı ihanet şebekelerinin istek ve planlamalarıyla hiçbirşey olmamaktadır. Devlet bütün bu planları çözmüş ve resimlemiştir.

100 yıllardır özgürlük ve bağımsızlık mücadelesi veren Türk Milleti Egemenliğinden ödün vermeden tek başına kalsada Kahramanlıklarına Destanlarına Milli Taarruz vasfıyla devam edecektir. 

ORDULAR İLK HEDEFİNİZ KERKÜKTÜR.
TÜRK ORDUSU VAR OLSUN.
GAZAMIZ MÜBAREK OLSUN.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozgur oruclar
Ozgur oruclar - 1 yıl Önce

Cok iyi bir analiz olmus sebahat abla... kalemine saglik...

SABAHAT UZUN
SABAHAT UZUN @Ozgur oruclar - 1 yıl Önce

TEŞEKKÜR EDERİM TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİ SINAMAYA ÇALIŞAN GAFİLLER FETÖCÜ ASSUBAYLAR ASKERLER VE PKK MENŞELİ ALÇAKLAR ARACILIĞI İLE DİN DEVLETİ KURARAK CUMHURİYETİMİZİ AMERİKA GÜDÜMÜNE MONTE ETMEK ADINA HER HİLEKARLIĞI YAPTILAR İDAM CEZASI OLMADAN BU DEVLET DÜZE ÇIKMAZ. MAALESEF DURUM VE DURUMUMUZ ÇOK HASSAS.

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber