Zeynep Gülin kızlarının değişmeyen başarısı

Oryantiringte Klas Okullararası Oryantiring İl müsabakalarında Zeynep Gülin Öngör MTAL sporcuları elde ettikleri derecelerle bu alandaki gelenekselleşmiş başarılarına bir yenisini daha eklediler.

Zeynep Gülin kızlarının değişmeyen başarısı

Oryantiringte Klas Okullararası Oryantiring İl müsabakalarında Zeynep Gülin Öngör MTAL  sporcuları elde ettikleri derecelerle bu alandaki gelenekselleşmiş  başarılarına bir yenisini daha eklediler.

Yapılan yarışmalar sonucunda; Duygu Yurt, Öznur Kayın, Zeliha Nur Araz, Selma Ersoy ve Sinem Sungun’dan oluşan Genç Kız A Takımı il birincisi olurken Zeynep Erkal, Gizem Yürek, Zeynep Özkal, Herlin Gündüz ve Şennur Akdağ’dan oluşan Genç Kız B Takımı İl dördüncüsü oldular. Genç Kız A Takımı bireysel sıralama; Duygu Yurt il ikincisi, Öznur Kayın ise il dördüncüsü oldular. Genç Kız B Takımı bireysel sıralama; Zeynep Erkal il üçüncüsü, Gizem Yürek il dördüncüsü oldular. 2 Mart 2019 tarihinde Kocaeli’nde yapılacak olan Türkiye Şampiyonası gruplarında Genç Kız A takımı, takım olarak; Genç Kız B Takımından ise Zeynep Erkal ile Gizem Yürek ilimizi temsil edecekler.

Okul Müdürü Nazan Bahar elde edilen bu başarılarla ilgili olarak:  “Sürekli elde ettikleri başarılarla hem okullar hem de kulüpler arasında adından söz ettiren genç kızlarımla gurur duyuyorum. Kocaeli’nde yapılacak olan Türkiye Şampiyonasından da muhakkak derecelerle döneceklerine inancım tamdır. Grup ve bireysel yarışmalarında kendilerine başarılar diliyorum. Kızlarımın başarılarında emekleri büyük olan beden eğitimi öğretmenlerim Muammer İnan, Haluk Güven ve Önder Soykan’a da teşekkürü bir borç biliyorum.” Dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber