Yılmaz Çatalcalı, ATSO’ya adaylığını açıkladı

8 Ekim 2017’de yapılacak olan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı seçimlerinde üçüncü aday Yılmaz Çatalcalı oldu.

Yılmaz Çatalcalı, ATSO’ya adaylığını açıkladı

8 Ekim 2017’de yapılacak olan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası başkanlığı seçimlerinde üçüncü aday Yılmaz Çatalcalı oldu. Daha önce Akhisar Genç İş Adamları Derneği başkanlığını yürüten Akhisar esnaflarından Yılmaz Çatalcalı, yerel basına gönderdiği yazılı açıklama ile aday olacağını belirtti.

Yılmaz Çatalcalı yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi, “Çok değerli Akhisar halkı, sanayici ve ticaret odası üyeleri hepinizi sevgi ve saygı ile selamlıyorum. 25 Ağustos 2017 tarihi itibari ile 8 Ekim 2017 günü yapılacak olan Akhisar Sanayi ve Ticaret Odası Başkanlığına adaylığımı açıklıyorum.

Daha güçlü Sanayi ve Ticaret Odası anlayışı ile yeni vizyon genç ve dinamik ekibim ile bu göreve talibim. Vizyonumuzu ve genç ekibimizi ilerleyen tarihlerde açıklamak üzere adaylığımı tekrar bildirir, Akhisar Sanayi ve Ticaret Odası’na hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerine yer verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber