Yılmaz, 3. Gruba Seslendi

Akhisar’da 4 mayıs günü yapılacak olan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine hazırlanan Abdurrahman

Yılmaz, 3. Gruba Seslendi

Akhisarpress.com- Akhisar’da 4 mayıs günü yapılacak olan Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası seçimlerine hazırlanan Abdurrahman Yılmaz 6. gurubu ile bir araya geldi.


Daha önce 1.,10. ve 6. Grup ile bir araya gelen Abdurrahman Yılmaz bugün 3.grup ile Gülbeyaz-ı Ziyafet Restaurantta bir araya geldi.


Ticaret ve Sanayi Odası Zeytin işletmecileri ile bir araya geldiği akşam yemeğinde konuşma yapan ATSO Başkan Adayı Abdurrahman Yılmaz, seçim sürecindeki projelerini anlatarak, ekibini tanıttı.


Her toplantısında dile getirdiği gibi “Tek başına değil, hep birlikte” sloganı ile konuşmasına başlayan Yılmaz burada yaptığı konuşmada; “Malum içinde bulunduğumuz çağ; Bilişim değişim ve bilgisayar çağı .. Neticesinde küreselleşme, bütün taşları yerinden oynatmış, ilişkileri alışkanlıkları değiştirmiş adeta yei bir dünya düzeni kurulmaya başlanmıştır. Bu süreç milletleri, devletleri, kişileri, değil, şirketleri ve kurumları da sorunlu bir değişim içerisine sokmuştur.


Bu değişim baş döndürücü bir hızla Devam etmektedir. Dünya üzerindeki ekonomik, siyasi, sosyal ve kültürel alt yapının yeniden inşa edilmesine neden olmuştur. Doğal olarak STK ön plana çıkmış hatta bir gereklilik halini almıştır. Gerçek STK’lar kültürel alt yapının gelişmesine katkı sağlar ve refah seviyesinin yükselmesinde büyük ölçüde rol oynar.” Açıklamasını yaptı.


Yılmaz konuşmasının devamında kurudukları ekibin canları pahasına bu Ticaret ve Sanayi Odasına hizmette bulunacaklarını belirterek, “ Biz Akhisar Ticaret ve Sanayi Odasına Akhisarlılar için seçilmek istiyoruz. Üstüne basarak söylemek istiyorum ki bizim kurduğumuz ekip sadece Akhisar için çalışacak ve fedakar bir ekip.. Kısacası sütte leke vardır, Bizde Leke Yoktur.” diyerek sözlerini tamamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber