Yağmur Zincirleme Kaza Getirdi

Akhisar’da meydana gelen zincirleme trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Yağmur Zincirleme Kaza Getirdi
Akhisar’da Devlet Karayolu Bölge Trafik Müdürlüğü kavşağında saat 17:00 sıralarında zincirleme trafik kazameydana geldi

Bir tır, bir kamyonet, bir servis aracı,  ve 4  otomobilin karıştığı kazada  1’i ağır olmak üzere 2 kişi yaralandı.  Manisa’dan Akhisar istikametine doğru giden  20 U 6455 plakalı Hasan Gümüş yönetimindeki otomobil, sağnak yağmur nedeni ile orta refüje çarpıp karşı şeride oradan da şarompole yuvarlandı. 

Aracın içerisinde bulunan sürücü Hasan Gümüş ve yolcu Ali Kaya yaralı olarak araçtan çıkarılarak 112 sağlık ekiplerince Mustafa Kirazoğlu devlet hastanesine kaldırıldı.  Kazanın etkisi ile aynı şeritte seyir eden  27 BDP plakalı tırda önündeki özel bir işçi servisine çarparak, servis aracını şarompole yuvarladı. Yaklaşık 25 işçiyi taşıyan serviste şans eseri  kimsenin burnu kanamadı.
Kazaya karışan diğer araçlar ise kazayı maddi hasar ile atlatırken, yaralı Hasan Gümüş ve Ali Kaya’nın hayati tehlikesi olmadığı öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2015, 22:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandas
vatandas - 6 yıl Önce

KaZaya hastaneden cıkan arac neden oluyor.bu cıkısı kapatmaları lazım mutlaka .2 günde bir kaza oluyor

vatandas
vatandas - 6 yıl Önce

hastaneden çıkan aracı jip yolun ortasında durduruyor kaza asıl suçlusu jipin şöförü

Akisar'lı
Akisar'lı - 6 yıl Önce

Yollar ve kavşaklar standartlara uygun değil

hasan
hasan - 6 yıl Önce

doğuşa giren olmasın da herkes özel akhisara gitsin diye yol kapatan zihniyet buradaki kavşaklara da çözüm bulmalı, organize sanayi ışıkları daha çalışmadı yıllardır iman gücüyle geçiyoruz.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber