Vergi Dairesi Müdürü, Başkan Hızlı'yı Ziyaret Etti

Bursa Çekirge Vergi Dairesi Müdür Yardımcılığı görevinden Mania Vergi Dairesi Başkanlığına bağlı Akhisar Vergi Dairesi Müdürlüğü görevine atanan Mustafa Yürekli protokol ziyaretlerine başladı.

Vergi Dairesi Müdürü, Başkan Hızlı'yı Ziyaret Etti
İstanbul Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi mezunu olan Akhisar Vergi Dairesinin yeni Müdürü Mustafa Yürekli, sırasıyla 2004 yılı İstanbul Vergi Dairesi Gelir Uzman yardımcısı,2008 yılı Gelir Uzmanı, 2012 yılı Tatvan Vergi Dairesi Müdür yardımcısı, 2014 Bursa Çekirge Vergi Dairesi Müdür yardımcısı, 2014 yılında Müdürlük sınavını kazanarak 2 Ocak 2015'te Akhisar Vergi Dairesi müdürlüğüne atandı. Mustafa Yürekli, 39 yaşında Yozgat doğumlu evli ve iki çocuk babası olduğu bildirildi.

Yeni görevinde başarılar dileyen Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı hayırlı olsun dileklerinde bulunarak Akhisar’da bulunan tüm kamu kuruluşları ile bir çok ortak proje içerisinde olduklarını ifade ederek; “sizlerle de bir çok ortak projede yer alacağız. Bundan önce bir çok projede Akhisar Belediye olarak yer aldık. Gelecekte oluşturulacak projeler içerisinde bir çok başarıya ortak imzalara atabiliriz. Vergi toplumumuzun kalkınmadaki en önemli gelir kaynağıdır. Bu maksatla çok değerli görevde bulunuyorsunuz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2015, 20:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber