Vatandaşlar kapanan yoldan dolayı yetkililere isyan etti

Yıkılmak üzere olan ev yüzünden yolun kapatılmasına tepki gösteren vatandaş, yetkilileri göreve davet etti.

Vatandaşlar kapanan yoldan dolayı yetkililere isyan etti
Yıkılmak üzere olan ev yüzünden yolun kapatılmasına tepki gösteren vatandaş, yetkilileri göreve davet etti.

Akhisar’ın Paşa Mahallesi 30 sokakta bulunan tarihi ev anıtlar kurulu tarafından koruma altına alındığı fakat yıkılma seviyesine gelen ev yüzünden yolun kapatıldığını dile getiren vatandaşlar,  yetkililerin bu sıkıntıya çözüm bulmalarını istedi.

Evin çevresinde güvenlik önlemi alan yetkililer sokağa girilmez levhası koyarak trafiğe de kapattı. Uzun süredir kapalı olan sokak hem güvenlik açısından hem de trafik açısından ciddi bir sorun haline geldiğini söyleyen vatandaşlar yetkililerden yardım istedi.

Evin kötü bir durumda olduğunu dile getiren Bülent Şafak; “Bu ev her an birisinin üzerine yıkılabilir. Birisinin üzerine yıkıldıktan sonra ve yaşanacak kötü bir olaydan sonra bunun hesabını kim verecek? Sonrasında ne kıymeti kalacak. Bir an önce bu evle ilgili kararın alınmasını istiyoruz. Aynı zamanda ev yüzünden yaklaşık 6 aydır yolumuz kapalı ve her gün ciddi bir sıkıntı yaşıyoruz. Kim ilgileniyorsa bir an önce gereken yapılsın.” Dedi.


Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2015, 15:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber