banner234

Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Öyle Bir Şey Paylaştı Ki

Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Akhisarlı Tahir Ün, sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden bugün Akhisar ile ilgili paylaşımda bulundu.

Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Öyle Bir Şey Paylaştı Ki

 Ünlü Fotoğraf Sanatçısı Akhisarlı Tahir Ün, sosyal paylaşım sitesi facebook üzerinden bugün Akhisar ile ilgili paylaşımda bulundu. 

Akhisar’da olduğu sırada yağmurun etkisiyle su dolan yollarda ve bozulmuş kaldırımların fotoğraflarını çekip paylaşan Ün, fotoğrafların üzerine ise “Bugün Akhisar’da yürüyemedim” yazdı. 

İşte o fotoğraflar… 

Güncelleme Tarihi: 29 Aralık 2014, 14:35
YORUM EKLE
YORUMLAR
hey gidi
hey gidi - 6 yıl Önce

Verin siz oyunuzu daha verin müstahak size biz çok gülüyoruz :)

Hakan
Hakan - 6 yıl Önce

bunlar daha iyi günlerimiz...

Acaba
Acaba - 6 yıl Önce

şuan ben akhisar dışındayım bırak burda yürümeyi ayakta zor duruyorum .. akhisar'ı beğenmeyenler acaba diğer şehirleri dört dörtlük mü zannediyorlar .. hemen işi siyasete çevirenler var ama onların oy verdiği partilerinde rezil durumda olan şehirleri var .. bi dolaşın türkiyeyi bakalım dört dörtlük kaç tane şehir var ben buna benzer fotoğrafları her şehirden her ilçeden çekebilirim ..

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber