Ülkü Ocakları Başkanı Arabacı'dan Uyuşturucu Açıklaması

Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Çağlar Arabacı, uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile ilgili bir basın açıklaması düzenledi.

Ülkü Ocakları Başkanı Arabacı'dan Uyuşturucu Açıklaması

Akhisar Ülkü Ocakları Başkanı Çağlar Arabacı, uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile ilgili bir basın açıklaması düzenledi.

Uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı gençlerimizi korumak en büyük vazifeleri olduğunu ifade eden Arabacı; “Üzülerek söylüyorum, Ne yazık ki ülkemizde uyuşturucu denen bir illet var ve bu illet maalesef artık liselerden orta öğretim seviyesine kadar düşmüş durumda. Bizler de Ülkü Ocakları olarak bu en büyük mücadelemizi bu alanda veriyoruz. Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un talimatı ile Türk gençliğini uyuşturucu ve madde bağımlılığından kurtarmak adına büyük bir savaş ve mücadele başlattık. Uyuşturucu ve madde bağımlılığına karşı gençlerimizi korumak en büyük vazifemizdir” dedi.

Türk Milletinin geleceğinin teminatı olan Türk Gençliğinin uyuşturucu belasından uzak tutmak için çalışmalara ve projelere devam edeceklerini belirten Arabacı; “İlerleyen günlerde bu konuda hem ailelerimiz hem de gençlerimizi bilinçlendirme amacıyla bildiri dağıtımımız da olacak” diye konuştu.
  YORUM EKLE
YORUMLAR
Şener Barlik
Şener Barlik - 4 yıl Önce

Başkan bu mücadelede ölmeye bile razıyım yeterki bu illet daha fazla kimseye zarar vermesin

Mustafa
Mustafa - 4 yıl Önce

Boş konuşmayın böyle çalışmayan bir emniyet varken.bunu çözemezler uyusturucu satılan mahalleden polis geçmiyor.

Cihan
Cihan - 4 yıl Önce

#KahpeDüzeniYiğitÇocuklarıYaşasınÜlküOcakları

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber