Türkiye Satranç Üçüncüsünden Başkan Hızlı'ya Ziyaret

2013 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasında; Türkiye Üçüncüsü olan Özel Akhisar Koleji 5.sınıf öğrencisi Kaan

Türkiye Satranç Üçüncüsünden Başkan Hızlı'ya Ziyaret

2013 Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonasında; Türkiye Üçüncüsü olan Özel Akhisar Koleji 5.sınıf öğrencisi Kaan Kalemler, Belediye Başkanı Salih Hızlı’yı makamında ziyaret etti.

Kalemler, öğretmenleri ve ailesi ile ziyaret ettiği Belediye Başkanı Salih Hızlı ile kupa ve madalyasını paylaştı. Kalemler belediye başkanı Hızlı’yı günün anısına çiçek takdim ederken, Başkan Hızlı ise günün anısına 11 yaşındaki küçük sporcu Kaan Kalemler’e Ahisar Belediyespor forması ve çeşitli hediyeler takdim etti.

Sporun her yaşta önemli bir noktaya sahip olduğuna vurgu yapan Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı, Kaan Kalemlerin yaşındaki, çocukların spora teşvik edilmesi noktasına önemli olduğunu ancak bir yarış içerisinde bulunmaması gerektiğini savundu. Kalemler’e başarısından dolayı teşekkür eden Hızlı, destek sağlayan antrenörü Kıyasettin Aydın, ailesi ve öğretmenlerine de ayrıca teşekkür etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber