Türkiye'nin en anlamlı Elazığ deprem kampanyası!

Yaklaşık 3 gün önce 5.6 büyüklüğünde bir deprem ile sarsılan Akhisarlılar bir yandan kendi yaralarını sararken, dün Elazığ merkezli 6.8 büyüklüğündeki deprem mağdurları için de destek kampanyası başlattı.

Türkiye'nin en anlamlı Elazığ deprem kampanyası!

Akhisar Belediye Başkanlığı Besim Dutlulu’nun talimatları doğrultusunda Elazığ'da meydana gelen depremin ardından destek amaçlı yardım kampanyası başlatıldı. Akhisar Belediyesi bir yandan kentteki deprem mağdurlarına yardımcı olurken, depremle sarsılan Elazığ için de yardım kampanyası düzenledi. 

Akhisar Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Korkularını ve acılarını en iyi anladığımız Elazığ’ın Yanındayız.

Akhisar olarak geçtiğimiz günlerde yaşadığımız şiddetli depremden kaynaklı yaralarımızı sararken, depremle sarsılan Elazığ’a da yardım eli uzatıyoruz. 

Elazığ’da meydana gelen deprem sonrasında bağışlamak istediğiniz (Battaniye, ısıtıcı, kışlık giyecekler, ayakkabı, çadır, uyku tulumu, çocuk bezi vb gibi) ihtiyaç malzemelerini sizin için bölge halkı ile buluşturuyoruz. 

Yardım yapmak isteyen vatandaşlarımız 26 Ocak Pazar günü saat 18.00’a kadar Akhisar Belediyesi Çözüm Merkezi’ne ulaşabilirler. Akhisar Belediyesi olarak yardımlarınızın ivedilikle ulaştırılması için teyakkuzdayız. Halkımıza duyurulur!” denildi.
 
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber