Türkiye İkincisi Ağdıroğlu'ndan Kaymakam'a Ziyaret

Konya’da yapılan Serbest Güreş Türkiye Şampiyonasında 73 kiloda Türkiye ikincisi olan Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlköğretim Okulu Öğrencisi Doğukan Ağdırlıoğlu, başarısını Akhisar Kaymakamı Kamil Köten ile paylaştı.

Türkiye İkincisi Ağdıroğlu'ndan Kaymakam'a Ziyaret

 

Konya’da yapılan Serbest Güreş Türkiye Şampiyonasında 73 kiloda Türkiye ikincisi olan Akhisar Ticaret Borsası Altı Eylül İlköğretim Okulu Öğrencisi Doğukan Ağdırlıoğlu,  başarısını Akhisar Kaymakamı Kamil Köten ile paylaştı.


Türkiye ikincisi Doğukan Ağdırlıoğlu Akhisar Ticaret Borsası- Altı Eylül İlköğretim Okulu Müdürü Emin Reşit Demirel, Müdür Yardımcısı Ramazan Kuşçu, Güreş Antrenörü Fehmi Yaman ile birlikte Akhisar Kaymakamı Kamil Köten’i makamında ziyaret ederek başarısını Kaymakam Köten ile de paylaştı. 

 

Başarılı güreşçi Ağdırlıoğlu’nu kutlayan Akhisar Kaymakam Kamil Köten, “Akhisar’ımızı başarılı şekilde temsil eden güreşçimiz Doğukan Ağdırlıoğlu’nu kutluyorum.  Onun bu başarısı ile Akhisar Kaymakamı olarak gurur duyuyorum. Bu başarıda katkıda bulunan idarecilerimizi ve antrenörümüzü de tebrik ediyorum. 


Bu genç yaşına rağmen bu Konya’da yapılan Serbest Güreş Türkiye ikinciliği çok iyi bir başarı. Kendisinin ileriki günlerde Türkiye birinciliği, hatta Dünya ve Olimpiyat birinciliklerinin de olacağına inanıyorum. Ayrıca okulunda da başarılar diliyorum. ” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
asdf
asdf - 7 yıl Önce

deneme

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber