Tuncay Bilen, Borsa Başkanlığına Adaylığını Açıkladı!

Akhisarlı Gizem Zağ  Zeytin Yağ Fabrikası sahibi Tuncay Bilen, 1 Ekim'de yapılacak olan Akhisar Ticaret Borsası Başkanlığa adaylığını açıkladı.

Tuncay Bilen, Borsa Başkanlığına Adaylığını Açıkladı!

Akhisarlı Gizem Zağ  Zeytin Yağ Fabrikası sahibi Tuncay Bilen, 1 Ekim'de yapılacak olan Akhisar Ticaret Borsası Başkanlığa adaylığını açıkladı.

Saat 18.00'de Akhisar Ticaret Borsası binası önünde adaylığını açıklayan iş adamı Tuncay Bilen şunları söyledi. Tuncay Bilen;" Değerli basın mensupları ve sevgili misafirlerimiz,  sizleri  buraya Türkiye Coğrafyasında çok önemli bir yere sahip, Zeytin'in Başkenti  Akhisar'ımızın  sivil toplum örgütlerinden Ticaret Borsamızın yönetimine arkadaşlarımla   birlikte   talip olduğumuzu paylaşmak  için davet ettik. Basın açıklaması toplantımıza  hoş geldiniz . Bizleri böyle bir anlamlı  günde yalnız bırakmadığınız ve  heyecanımıza ortak olduğunuz  için teşekkür ediyorum.1969 yılında  kurulan  Ticaret  Borsamızın bugüne kadar  bir çok  başaralı   işin altına   imza atmıştır. Sadece hizmet anlayışıyla hiç bir karşılık beklemeden  çalışan  emek  sarf eden geçmiş  tüm Borsa Yöneticilerimizi yürekten kutluyor ve teşekkür ediyoruz.Bu bir bayrak yarışıdır, hizmet yarışıdır. Diğer Adayımız Alper Ahlat'ta buradan başarılar  dilerim. Borsamızı bir adım ileriye  götürmek, daha işlevsel hale  getirmek, Borsamızın  muhatabı başta zeytin olmak üzere  diğer sektörlerinde gelişimizi hızlandırmak  adına değerli büyüklerimizin kanaat önderlerimizin, ilçelerimizde faaliyet göstermekte olan kıymetli   borsa üyelerimizin desteğiyle Akhisar Ticaret Borsası Yönetim Kurulu   Başkanlığına adayım. 1965  yılında Dereköy Mahallesi doğumlu olup evli 3 kız babası bulunmaktayım. Ticaret  hayatımın Fırıncılıkla  başlayan serüvende Toptan Zeytin Ticareti ve halen Gizem Yağ Zeytin Yağ Fabrikasını işletmekteyim.

Görevin Kutsallığına inanarak 2005-2009 Akhisar Ticaret Borsası Meclis  Üyeliği, 2009-2014   yıları arasında  Akhisar Ticaret  Borsası Meclis  Başkan Yardımcılığı, 2006-2014  yılları  arasında Akhisar Zeytin Yağ Fabrikaları ve İşletmelerini Koruma Derneği  Başkanlığı  görevlerinde  bulundum. Odaların temel kuruluş amacı, önce üyelerinin   hak ve menfaatlerini korumak, her konuda gelişmelerine yardımcı olmaktır. Bunun yanında bir sivil toplum örgütü  olan odamızın  ilçemizin ve bölgemizin her alanında gelişmesine katkı sağlamak, diğer kurum ve kuruluşlarla  eşgüdüm halinde bölgesel gelişime destek olmak, Borsamızın sadece tescil ücreti tahsil eden  aidat toplayan bir kurum olarak tanınmasının  önüne  geçerek  Borsamızın ilgi alanlarında Tüm Teşvik ve destekler  konusunda  güncel bilgilerimizin  üyelerimize  aktarımını sağlayarak  ilçemiz  ekonomisine  katkıda  bulunmaktır. Bu bağlamda  Ticaret  Borsası yönetim kurulu üyeleri olarak  bizlere de büyük düşünmek, dünya ile  entegre olmak  ve sürdürülebilir bir başarı hikayesi  yazmak görevi kalıyor Desteğini esirgemeyen  üyelerimizle bu hikayeyi yazacağımıza  dair inancım tamdır. Değerli basın Mensupları ve Misafirlerimiz; Kurum ve kuruluşlarda yönetici olmak  fahri görevdir.Bu göreve talip olanların   başta ben ve ekibim olmak üzere şahsi ve siyasi bir beklentimizin bulunmadığı gibi amaç topluma ve üyelere  hizmettir.Kişilerin değil  Projelerin ve kurumun ön plana çıkmasını istiyoruz.

Borsamızın gelirlerinin Borsamız alanlarında harcanacağını  taahhüt ediyoruz.Bizler eksikliği görülen tüm hususları dikkate  alarak  kurum ve kuruluşlar ile uyum içersinde  çalışacağımızın bir kez daha altını çiziyorum. Yeni bir sinerji yaratacağımıza ve bu yolda en büyük motivasyon kaynağımız olan itici gücün üyelerimiz ilgi ve desteği ile olacağına inanarak; heyecanlıyız, umutluyuz ! Akhisar Ticaret Borsamızın organlarında görev alacak arkadaşlarımızın   desteği  ile güçlü yenilikçi ,girişimci  genç ve dinamik yönetim  anlayışıyla Yönetim Kurulu Başkanlığına  aday olduğumu bir defa daha  ifade  etmek istiyorum.Ben ve Arkadaşlarım Seçimi kazanmak için yola çıktık bunu başaracağız. 1 Ekim  2017 pazar günü yapılacak olan Akhisar Ticaret Borsamıza   seçimimizin camiamıza, odamız üyelerine ve  ortak sevdamız Akhisar'ımıza hayırlı olmasını diler  şahsım ve arkadaşlarım adıma saygılar sunarım diyerek sözlerini tamamladı.  
Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2017, 09:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
zeytinci
zeytinci - 4 yıl Önce

tuncay arkadaşa başarılar

goygoy
goygoy - 4 yıl Önce

Yokmu baska aday genc nesil atilsin sahsen sevmem kendisini yinede basarilar

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber