“Tümun” Kulübü’nden Süleyman Mermer’e Ziyaret

Ülkü Ortaokulu öğrencilerin uluslararası ilişkiler ve diplomasi konularında kendilerini geliştirmelerini ve küresel sorunlara çözüm üretmelerini sağlayarak yabancı dilde konuşma becerilerini geliştirmek amacıyla TÜMUN ( Thyaterıa Ülkü Model Birleşmiş Milletler) kulübünü on bir kişilik İngilizce Öğretmeni kadrosu ve dil sınıflarından elli bir öğrencisi ile kurdu.

“Tümun” Kulübü’nden Süleyman Mermer’e Ziyaret

Kulüp adına yaptıkları çalışmaları aktaran Müdür Yardımcısı Ferah ÇOBAN “Kulüp öğrencileri ilk olarak Özel Çanakkale Koleji’nin 11-14 Kasım 2018 tarihlerinde düzenlediği TROYMUN Konferansı’na müdür yardımcısı Ferah ÇOBAN, İngilizce öğretmeni Derya EREN başkanlığında 8. Sınıf öğrencileri Kutsal KORKMAZ, Kaan KAYNAR ve Yağmur UÇAK Bangladeş delegesi olarak katılıp sertifikalarını aldılar.

Daha sonra TÜMUN Kulüp öğrencilerine İzmir Çamlaraltı Koleji’nin organizasyonunda 08-10 Şubat 2019 tarihlerinde gerçekleşecek olan CAMUN Konferansı’nı duyurduğumuzda TÜMUN Kulübü’nden otuz beş öğrencimiz bu çalıştayda yer almak istediklerini belirttiler. Öğrencilerimiz çocuk eğitim hakları ve mülteci çocuk haklarının tartışılacağı konferansa her bir öğrencimizin fikirlerini ve önerilerini sunacağı İngilizce açılış konuşması hazırlığının heyecanı içindeler. İngilizce öğretmenimiz Aydın Güçlü TÜREDİ’nin rehberliğinde çalışmalarını sürdürmektedir.” dedi.

Son olarak TÜMUN Kulübü öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman MERMER’i ziyaret ederek kulüp faaliyetleri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 01:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber