Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ATSO’yu Ziyaret Etti

Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Ek Birimi niteliğindeki Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ’na teşekkür ziyaretinde bulundu.

Toplum Ruh Sağlığı Merkezi ATSO’yu Ziyaret Etti

Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erol Karaca; “Akhisar’da 1 Haziran 2016 tarihinden itibaren faaliyet gösteren ve hizmet binamızın yapımı ve tadilatı Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası’na ait olan “Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi” burada tedavi gören hastalarımızın tedavi süreçlerine pozitif katkı sağlamak amacıyla bahçemize ATSO tarafından yaptırılan kamelya için teşekkür ederiz” dedi.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy da yaptığı açıklamada; “Biz Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası olarak İlçemize kazandırmış olduğumuz Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nin haklı gururunu yaşıyoruz, ATSO olarak bugüne kadar her türlü ihtiyaç da hep yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz. Bu güzel ziyaretiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Akhisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mehmet Ulusoy, Meclis Başkanı Feride Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Kantarlı’nın ev sahipliği yaptığı ziyarette, Akhisar Mustafa Kirazoğlu Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Erol Karaca, Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Sinem Albayrak, Uzman Psikolog Gökçe Çeneli, Psikiyatri Hemşiresi Özlem Ölmez ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezi (TRSM) Danışanları katıldı.
 


YORUM EKLE
YORUMLAR
Bahtı kara
Bahtı kara - 1 yıl Önce

Akhisar'ın en iyi çalışan kurumu " Akhisar Devlet Hastanesi" sayın Dr. Erol Karaca ve ekibine çok teşekkür ederim.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber