Tıfıl Akademi, 1. Yılını Kutladı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram'ında 1. Yılını dolduran Tıfıl Akademi'de Çocuklar ve Aileleriyle harika bir gün geçirdi.

Tıfıl Akademi, 1. Yılını Kutladı

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayram'ında 1. Yılını dolduran Tıfıl Akademi'de Çocuklar ve Aileleriyle harika bir gün geçirdi. Açılışın Birinci yılı Münasebeti ile Şehitlerimiz için Lokma Hayrı ile başladı.

Tıfıl akademi 23 nisan ulusal egemenlik ve çocuk Bayram'ını Veli'ler ve çocuklar ile birlikte bahçesinde coşkuyla kutladı. Çocuklar kendi hazırladıkları 23 nisan şapkalarını takarak hepbirlikte 23 nisan şarkıları söylediler , tekerlemeler , şiirler söylediler , halka oyunları oynadılar.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 16:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber