Ticaret Borsası Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti

Akhisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fettah Gürmen ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan?ı ziyaret etti.

Ticaret Borsası Emniyet Müdürünü Ziyaret Etti

Akhisarpress.com

Akhisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fettah Gürmen ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan’ı ziyaret etti.


Ziyarette zeytin hasat şenliği konusunda bilgi veren Akhisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fettah Gürmen; “4. Akhisar Zeytin Hasat Şenliğini bu sene düzenleyeceğiz. 4. Akhisar Zeytin Hasat Şenliği, Türkiye'de 12 milyon zeytin ağacı varlığı ile en fazla zeytin ağacına sahip ilçe konumunda olan ve Türkiye'nin sofralık zeytin üretiminde Başkenti olan Akhisar'da 13 Ekim 2012 Cumartesi günü temsili ilk hasat törenle yapılacak” dedi.


İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Turhan Akhisar Ticaret Borsası Meclis Başkanı Fettah Gürmen’e ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, 12-14 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan hasat şenliğinin en iyi şekilde geçmesi dileklerinde bulundu.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber