Tahir Ün'de Bir Ağaç Yarı Beline Kadar Kesildi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından alt yapı ve yol çalışmasının devam ettiği Akhisar’ın en işlek caddesi olan Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesinde yine bir ağaç katliamı yaşandı.

Tahir Ün'de Bir Ağaç Yarı Beline Kadar Kesildi!

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından alt yapı ve yol çalışmasının devam ettiği Akhisar’ın en işlek caddesi olan Şehit Teğmen Tahir Ün Caddesinde yine bir ağaç katliamı yaşandı.
 
Tahir Ün Caddesinde bankalar civarındaki kaldırımda bulunan bir ağaç kimliği belirsiz kişi veya kişilerce testere ile yarıya kadar kesildiği görüldü. Duyarlı bir vatandaş tarafından çekilen görüntülerde ağacın alt kısmından testere ile yarıya kadar kesildiği görülüyor.
 
Durumu gören bazı vatandaşlar bu duruma isyan ederken, zaten Tahir Ün Caddesinde sayılı ağaç kaldığını onlarında bu şekilde tahrip edilerek kesilmemesinin gerektiğini söylediler.
 
Öte yandan Cumhuriyet’in kurulduğu yıllarda Akhisar Tahir Ün Caddesinde yüzlerce ağaç bulunuyordu.
  

"Cumhuriyet döneminde Anayoldan İstasyon (Tahir Ün) Caddesi’ne giriş. Soldaki ilk ev Keresteci Mehmet Bey’in, ikinci ev Kantarcızade Ahmet Ağa’nın evidir. Üçüncü bina is Misak’ı Milli Ali Şefik Ortaokulu’dur."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Akigo
Akigo - 4 yıl Önce

iki işyerinin önünde kesilen ağaçların işyeri sahibi aynı kişi olmasın?

Veysi İldeş
Veysi İldeş - 4 yıl Önce

Yıldız cami nin gasilhane bölümü nün önündeki ağaçta kesildi haberi olan varmı

Cihan Gördü
Cihan Gördü - 4 yıl Önce

Keşke bu ağaçlar kalsaydı. Gerçi fidan dikilerek eski konumunu yakalar belki. Akhisar savunmaya geçmeli, sessiz kalmamalı.

Manav
Manav - 4 yıl Önce

Kamera kayıtlarına bakılıp tespit edilsin.

Sinan
Sinan - 4 yıl Önce

Akigo gözünle gördünmü onların kestiğini, iftira ya giriyor bu yorumun

Murat
Murat - 4 yıl Önce

İş yeri sahibi kesiyo

Duyarlı vatandaş
Duyarlı vatandaş - 4 yıl Önce

Dükkanın önü kapanmasın hazır birileri yollarıda yapıyor ben gece halledeyim atarız topu yolu yapanlara ne güzel İstanbul be dükkanın önü açılcak diye katlıam yapmıyor yazıklar olsun

Teması
Teması - 4 yıl Önce

Dükkanın önünü kapatıyosa demek


SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber