Sonunda Sazoba Mahallesi Rahatlıyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Sazoba Mahallesi’nde 19 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon hatlarını yenilemesinden sonra kilit parke taş döşeme çalışmalarına başladı.

Sonunda Sazoba Mahallesi Rahatlıyor

MASKİ Genel Müdürlüğü, Akhisar’ın Sazoba Mahallesi’nde 19 kilometrelik içme suyu ve kanalizasyon hatlarını yenilemesinden sonra kilit parke taş döşeme çalışmalarına başladı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, Akhisar ilçesine bağlı Sazoba Mahallesi’ndeki altyapı yenileme çalışmalarını tamamladı. Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı ekipleri mahallede 9 kilometrelik kanalizasyon ile 10 kilometrelik içme suyu şebekesi inşa etti. MASKİ’nin altyapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, üst yapı çalışmaları da başladı. Mahallede yürütülen kilit parke taş döşeme işlerini Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri de yakından takip etti. 

“Mahallemizin hiçbir sıkıntısı kalmadı”

Mahalleye sunulan hizmet için Sazoba sakinleri adına teşekkür eden Mahalle Muhtarı Önder Önlü, “Mahallemizin altyapı çalışmaları başlayınca mahalleli olarak çok sevindik.  Şuan için yapılan hizmetlerden çok memnunuz. Kanalizasyonumuzun son mesken bağlantıları yapılıyor. Altyapısı biten sokaklarımızda taş döşemelerimize de başlandı. Şuanda hiçbir sıkıntımız yok diyebiliriz. Bizim köyümüz kendi bütçesiyle bu işi yapamazdı. Başta Cengiz Başkanım olmak üzere MASKİ Genel Müdürümüz Yaşar Coşkun’a ve sebep olanlara çok çok teşekkürlerimizi sunarız. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.
  
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber