Sokağa çıkmak yasak ama belediye durmuyor!

Akhisar Belediyesi temizlik ve dezenfekte ekipleri dün akşam saatlerinde alınan sokağa çıkma yasağı ardından bugün gün boyu dezenfekte ve temizlik çalışmalarını aralıksız sürdürdü.

Sokağa çıkmak yasak ama belediye durmuyor!

Caddelerdeki tüm otobüs durakları, elektrik direkleri, çöp konteynerleri, saksılar, tabelalar, iş yeri kepenkleri, park ve bahçeler, nüfus yoğunluğunun bulunduğu yerleşim alanları, siteler, fırınlar, bakkallar, marketler ve manavlar Akhisar Belediyesi ekiplerince dezenfekte edildi. 

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, koronavirüs riskine karşı belediyenin tüm imkanlarını seferber ettiklerini belirterek, "Koronavirüs salgını sebebiyle sokağa çıkma yasağı ilan edilmesinin hemen ardından, kentimiz genelinde temizlik, dezenfekte çalışmalarımızı gerçekleştiriyor ve sokakları özel solüsyonlarla yıkayarak steril hale getiriyoruz. Akhisar Belediyesi ekipleri sahada ve sizler için görevlerinin başında. Belediye olarak üzerimize düşen ne varsa, tüm gücümüzle yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımızdan da bu süreçte evlerinde kalmalarını rica ediyoruz. Bu zor günleri hep birlikte dayanışma ile aşacak ve güzel günlere kavuşacağız" dedi.
 
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erdoğan Dal
Erdoğan Dal - 1 yıl Önce

el birliği ile şehrimizi yaşanabilir,temiz şehir haline getirelim.sigara izmaritlerini yerlere atmayalım.bu şehir bizim,hepimizin.

Efendili
Efendili - 1 yıl Önce

Sizemi inanalım gözümüze mi ?

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber