Selçikli'de depremzedeler için 18 konut yapılıyor

Selçikli'de Ocak ayında meydana gelen depremden sonra evleri yıkılan vatandaşlar evlerine kavuşuyor. 

Selçikli'de depremzedeler için 18 konut yapılıyor

Selçikli'de Ocak ayında meydana gelen depremden sonra evleri yıkılan vatandaşlar evlerine kavuşuyor. 

Geçtiğimiz ocak ayında meydana gelen 5.4 büyüklüğündeki depremde, Akhisar’ın Selçikli Mahallesinde bazı evlerde hasar oluştu. 

Hasarlı binaların yıkımı yapılırken, depremzedeler için TOKİ tarafından 18 yeni konut yapılması planlandı. Ardından da konutların inşasına başlandı. 

Ak Parti İlçe başkanı ve yönetimindeki ekip ile inşaat alanını gezen Başkan Füzün “kırsaldaki vatandaşlar için modern, depreme dayanıklı, güvenli bir ortamda doğayla iç içe yaşam imkanı sunacak konutların yapımı için Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız var gücünle çalışıyor. Bizlerde bakanlığımız ile  iletişim halindeyiz. Mağdur vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek için elimizden gelenin yapacağız.” Dedi.
 


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber