Sazoba Mahallesi Yollarında Sona Gelindi

MASKİ Genel Müdürlüğü, 19 kilometrelik kanalizasyon ve içme suyu hattını tamamen yenilediği Akhisar’ın Sazoba Mahallesi’nde kilit parke döşeme çalışmalarında sona yaklaştı.

Sazoba Mahallesi Yollarında Sona Gelindi

MASKİ Genel Müdürlüğü, 19 kilometrelik kanalizasyon ve içme suyu hattını tamamen yenilediği Akhisar’ın Sazoba Mahallesi’nde kilit parke döşeme çalışmalarında sona yaklaştı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, il genelinde vatandaşları sağlıklı ve uzun yıllar kullanılabileceği altyapılar inşa etmeye devam ediyor. MASKİ Genel Müdürlüğü Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, 19 kilometrelik kanalizasyon ve içme suyu hatlarının yenilenmesinin ardından Akhisar’ın Sazoba Mahallesi’nde parke taşı döşeme çalışmalarında da sona yaklaştı. MASKİ ekiplerince çalışmaların sürdüğü mahallede, Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri ve MASKİ 1. Bölge Şube Müdürü Fatih Tuncer incelemelerde bulunarak Mahalle Muhtarı Önder Ünlü ve mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

“Mahallemiz yeniden inşa edildi”

Akhisar ilçesine bağlı Sazoba Mahalle Muhtarı Önder Ünlü, büyük bir sorun teşkil eden altyapının MASKİ Genel Müdürlüğü’nce yenilenmesi ile bu sorunun ortadan kalktığını belirtti. Ünlü, “Mahallemiz, MASKİ Genel Müdürlüğü’nün yürüttüğü yenileme çalışmaları sayesinde sağlıklı altyapılara kavuştu. Şimdi de sokaklarımızda parke taşı döşeme çalışmaları devam ediyor. MASKİ ile mahallemizin altı da üstü de yenileniyor. Mahallemiz bu çalışmalar sayesinde yeniden inşa edildi. Yapılan bu çalışmalardan dolayı mahalle sakinlerimiz çok memnun. Mahalle sakinleri ve şahsım adına emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Mahallemize kadar gelip çalışmaları inceleyen ve bizleri ziyaret eden Koordinatörümüz Doğan Ensivri ve Şube Müdürümüz Fatih Tuncer aracılığıyla başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’e ve MASKİ Genel Müdürümüz Sayın Yaşar Coşkun’a bu hizmetlerden dolayı teşekkür eder selam ve saygılarımı sunarım” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber