Şafak Kurt’un Cumhurbaşkanına hakaret davası ertelendi

Akhisar’da Cumhurbaşkanına Hakaret ettiği iddiası ile yargılanan Şafak Kurt ve 4 liseli öğrencisi davası karar duruşması avukat eksikliğinden dolayı 18 Mart tarihine ertelendi.

Şafak Kurt’un Cumhurbaşkanına hakaret davası ertelendi
Akhisar’da  Cumhurbaşkanına Hakaret ettiği iddiası ile yargılanan Şafak Kurt ve 4 liseli öğrencisi davası karar duruşması avukat eksikliğinden dolayı 18 Mart tarihine ertelendi.

Akhisar Adliyesi 2. Asliye hukuk mahkemesinde görülen davanın 4. ve karar Duruşmasında dava avukatların duruşmada olmaması sebebi ile 18 Mart  2016 tarihine ertelendi.

Dava çıkışı gazetecilere açıklama yapan Şafak Kurt’un avukatı Zeynel Kaya, “ Bu duruşmada karar bekliyorduk. Ancak bazı müdafi avukatların davaya katılamaması nedeni ile yeniden ertelendi. Bir aksilik olmaz ise bir sonraki celsede karar bekliyoruz.” bilgisini verdi.
Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2016, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber