Sabah Namazında Gençlere Salih Hızlı'da Eşlik Etti

Aklıselim kulübü her cumartesi düzenlenen Sabah namazı programlarımına hız kesmeden katılmaya devam ediyor.

Sabah Namazında Gençlere Salih Hızlı'da Eşlik Etti

 Aklıselim kulübü her cumartesi düzenlenen Sabah namazı programlarımına hız kesmeden katılmaya devam ediyor.

Cumartesi sabah namazında Yüncüoğlu Camiinde toplanan Aklıselim kulübü, cemaat ile birlikte sabah namazını kıldı.

Sabah namazına gelen Akhisar Belediye Başkanı Salih Hızlı ve Akhisar AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit katılımlarıyla gençlere eşlik etti.

Sabah namazının ardından gençler, Belediye Başkanı Salih Hılzı, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Hakkı Şenyiğit ve cemaat ile birlikte sabah kahvaltısı yaptı. Kahvaltının ardından Salih Hılzı ve İsmail Hakkı Şenyiğit gençler ile hatıra fotoğrafı çekildi.

Her hafta Cumartesi sabahları düzenlenen sabah namazı etkinliği, önümüzdeki hafta 19 Mart Cumartesi günü Aksa Camiinde düzenleneceği bildirilirken, gençler tüm Akhisar halkını sabah namazına ve kahvaltıya davet ettiklerini bildirdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2016, 17:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Böyle İyi
Böyle İyi - 6 yıl Önce

her cuma sabahı belediyenin deterjan bile vermediği ve en sonunda müftülüğe devrettiği gölet camii cemaati ve imamı tarafından 1 yıldan fazladır süren bu güzel etkinlik, bakıyorum da son zamanlarda bir topluluğa mal-edilmeye çalışılıyor. sayın belediye başkanı ve yardımcıları kameralara poz vereceklerine öncelikle kendi belediyeleri sorumluluğundaki gölet camiini nasıl idare edemediklerini ve akhisar müftülüğüne devrettiklerini bir açıklasınlar.

sarı yılmaz (manav)
sarı yılmaz (manav) - 6 yıl Önce

bu etkinliklerin gençlerimize faydası büyük.

SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber