Sabah Namazında Bu Hafta Şehirüstü Caminde Buluşuldu

Akhisar da sabah namazı etkinliğine   ilgi her geçen gün artarak  devam ediyor.

Sabah Namazında Bu Hafta Şehirüstü Caminde Buluşuldu

Akhisar da sabah namazı etkinliğine   ilgi her geçen gün artarak  devam ediyor.

Akhisar da gelenek haline gelen her hafta Cumartesi bir başka camide sabah namazında buluşuyoruz etkinliği Şehirüstü camiinde gerçekleştirildi.

Şehirüstü cami derneği ve Müftülük tarafından   organize edilen sabah namazı buluşmaları bu hafta sabah ezanının okunmasına müteakip Cami din görevlisi Yahya Danacının okuduğu Kuran’ı kerim ve Türkçe Mealini okuması ile başladı. Akhisar İmam Hatip Ortaokulu müdürü Mahmut Binay’ın müezzinliğini yaptığı Din görevlisi Yahya Danacının kıldırdığı sabah namazı sonrası Akhisar Müftülüğü vaizi Habil Keske kısa bir sohbet yaparak dua yaptırdı. 

Cami bahçesinden Cami yaptırma ve yaşatma derneği tarafından organize edilip cemaate ve misafirlere sabah çorbası ve devamında yapılan çay ikramı ile program son buldu. Şehirüstü caminde düzenlenen etkinliğe Şehirüstü cami din görevlileri Yahya Danacı, Muhammet Doğuş, İlçe Vaizi Habil Keske, Akhisar İmam Hatip Ortaokulu müdürü Mahmut Binay. İlçe Spor ve Gençlik Müdürü Hasan Hüseyin Oktay, Gençlik Lideri Bilal Lenk, Kırkağaç İ. Hakkı Gelenbeli ortaokulu Meslek öğretmeni Basri Akgüneş, öğrenciler, Akhisar merkez mahalle cami din görevlileri ve cami cemaati katıldı.
 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber