Radyo Akigo Çanakkale'den Canlı Yayın Yapacak

18 Mart 2012 Çanakkale zaferi ve şehitlerini anma günü münasebeti ile ilgili olarak Radyo Akigo ve Efe Fm personeli canlı yayın aracıyla beraber Çanakkale’den gün boyu canlı yayın yapıyor.

Radyo Akigo Çanakkale'den Canlı Yayın Yapacak

 

18 Mart 2012 Çanakkale zaferi ve şehitlerini anma günü münasebeti ile ilgili olarak Radyo Akigo ve Efe Fm personeli canlı yayın aracıyla beraber Çanakkale’den gün boyu canlı yayın yapıyor.


Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı törenler sabah saat 08:30 Çanakkale Cumhuriyet Meydanındaki çelenk koyma töreni ile başlayacak, saat 17:00’ye kadar çeşitli etkinliklerle devam edecek.


18 mart 2012 Günü saat 17:00’ye kadar sürecek etkinlikleri dakika dakika aktaracak olan Radyo Akigo ve efe Fm personeli, Çanakkale’deki atmosferi Akhisarlılara taşıyacak. 


Konu hakkında açıklama yapan İstemi Harta: “Radyo Akigo ve Efe Fm olarak bir ilke daha imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 97 yıl önce memleketin her yerinden vatan savunması için Çanakkale’ye gelerek emperyalizme geçit vermeyen ceddimizin izinden gidiyoruz. Çanakkale bizim için çok anlamlı ve tarihimizde özel yeri olan bir kent bu nedenle sorumlu yayıncılık anlayışımız gereği bu canlı yayını gerçekleştiriyoruz. Biliyoruz ki geçmişi bilmezsek yarını kazanamayız. Geçmişimizi şimdiki ve gelecek kuşaklara aktarmak için bu hizmeti gerçekleştiriyoruz. Dinleyenlerimizin pazar sabahı evlerinde, çalışanların iş yerlerinde, seyir halinde bulunanların araçlarında bu yayını dinlemesini özellikle rica ediyoruz. Umuyoruz ki bu hizmetimizle Çanakkale’de emperyalizmi elleri boş bu topraklardan gönderen ecdadımızla aynı duyguları yaşarız" dedi.


YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber