Polisler Şehit Aileleri ve Yaşlıları Unutmadı

Emniyet Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıldönümü ve Polis Haftası kapsamındaki Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün ziyaret ve etkinlikleri devam ediyor.

Polisler Şehit Aileleri ve Yaşlıları Unutmadı

 

Emniyet Teşkilatı'nın kuruluşunun 167. yıldönümü ve Polis Haftası kapsamındaki Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü'nün ziyaret ve etkinlikleri devam ediyor. İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden bir heyet Akhisar Huzurevi'ni ziyaret etti.


Yaşlılarla sohbet eden, sıkıntılarını dinleyen emniyet mensupları, teşkilatlarının bu mutlu gününü ilçede yaşayan herkesle paylaşmak istediklerini belirttiler. Ziyaret sırasında çiçek veren ve el öpen polisler, yaşlıları sevindirdi.


Akhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü personeli, şehit aileleri ve gazilerini de unutmadı. Emniyet ve Toplum Destekli Polislik Büro amirleriyle polis memurlarından oluşan heyet, şehit aileleri ve gazilere ziyaretlerde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Yeşil Akhisar Yemek Fabrikası Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Press Haber

Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber Akhisar Haber, Press Haber